آخرین اخبار

پیام مدیرعامل شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه به مناسبت سالروز ملی شدن صنعت نفت

به گزارش روابط عمومی شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه، مهندس محمدرضايزداني كاشانى مدیرعامل این شرکت پیامی به مناسبت فرارسیدن سالروز ملی شدن صنعت نفت صادر کرد. این پیام به شرح ذیل است: ۲۹ اسفند یادآور تلاش‌ها و از خودگذشتگی انسان‌هایی است که برای سربلندی و عزت وطن خود با تمام وجود فداکاری کردند و برای […]

اشتراک گذاری
29 اسفند 1401
نویسنده : عبدالصمد محمدی
منبع : روابط عمومی شرکت مخازن سبز پتروشیمی
کد مطلب : 190

به گزارش روابط عمومی شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه، مهندس محمدرضايزداني كاشانى مدیرعامل این شرکت پیامی به مناسبت فرارسیدن سالروز ملی شدن صنعت نفت صادر کرد. این پیام به شرح ذیل است:

۲۹ اسفند یادآور تلاش‌ها و از خودگذشتگی انسان‌هایی است که برای سربلندی و عزت وطن خود با تمام وجود فداکاری کردند و برای نجات سرمایه‌های ملی این مرز و بوم از دست استعمارگران همتی مثال‌زدنی به نمایش گذاشتند.

ملی شدن صنعت نفت نمود استقلال طلبی و عزت‌‌خواهی ملت شجاع ایران است که همیشه برای احقاق حق خود و کوتاه کردن دست بیگانگان از تاراج منابع ملی فداکاری کرده‌اند.

اینجانب روز ملی شدن صنعت نفت را به عموم هم‌میهنان عزیز و به کارکنان شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه به طور خاص که برای بی‌نیازی از بیگانگان همواره در تلاش هستند تبریک و تهنیت عرض کرده و آرزو میکنم صنعت نفت و پتروشیمی کشورمان روز به روز در مسیر استقلال و خودباوری گام نهاده و به جایگاه اصلی خود در دنیا نائل شود.

محمدرضايزدانى كاشانى 

مدير عامل و نايب رئيس هيات مديره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *