آخرین اخبار

پیام تبریک نوروز باستانی مدیرعامل شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه

به گزارش روابط عمومی شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه، مهندس محمدرضا يزدانى كاشانى مدیرعامل این شرکت پیامی به مناسبت فرارسیدن سال نو شمسی صادر کرد. این پیام به شرح ذیل است: فرا رسیدن نوروز باستانی نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت است که ما را به تحول و دگرگونی به مراحل بالاتر و […]

اشتراک گذاری
29 اسفند 1401
نویسنده : عبدالصمد محمدی
کد مطلب : 195

به گزارش روابط عمومی شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه، مهندس محمدرضا يزدانى كاشانى مدیرعامل این شرکت پیامی به مناسبت فرارسیدن سال نو شمسی صادر کرد. این پیام به شرح ذیل است:

فرا رسیدن نوروز باستانی نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت است که ما را به تحول و دگرگونی به مراحل بالاتر و نیکوتر فرا می‌خواند و نوید روزهای بهتر و رویش‌ و شکفتن بیشتر می‌دهد.

سال ۱۴۰۱ برای شرکت مخازن سبز  سالی سرشار از اتفاقات بزرگ و رخدادهایی خوشایند بود که پایان‌بخش آن بهره‌برداری از بزرگترین پروژه ذخیره محصولات شیمیایی و گازی ایران است که به دست مبارک ریاست محترم جمهوری در روزهای پایانی سال افتتاح شد و نویدبخش روزهای سبزتر و باشکوه‌تر برای شرکت مخازن سبز خواهد بود.

اینجانب حلول سال نو، این یادگار دیرین نیاکان و پیام‌آور دوستی و عشق و محبت و پاسداشت پاکی و نیکی را به همه هموطنان تبریک عرض کرده و سالی سرشار از موفقیت و سرافرازی برای ایران عزیزمان و برای شرکت مخازن سبز و کارکنان تلاشگر آن آرزو می‌کنم.

محمدرضايزدانى كاشانى 

مديرعامل و نايب رئيس هيات مديره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *