آخرین اخبار

پيام سرپرست شركت مخازن سبز پتروشيمى عسلويه به مناسبت هفته دولت و روز كارمند

پيام مهندس انصارى به شرح ذيل است هفته دولت یادآور نام بزرگانی است که در مسیر خدمت به کشور، انقلاب و اسلام، خالصانه و خاضعانه از هستی خود گذشتند تا باور به خدمت بی منت به هموطنان در فرهنگ این کشور تا ابد جاری بماند. بی شک همه ما می بایست با تأسی از ویژگی […]

اشتراک گذاری
03 شهریور 1402
کد مطلب : 234

پيام مهندس انصارى به شرح ذيل است

هفته دولت یادآور نام بزرگانی است که در مسیر خدمت به کشور، انقلاب و اسلام، خالصانه و خاضعانه از هستی خود گذشتند تا باور به خدمت بی منت به هموطنان در فرهنگ این کشور تا ابد جاری بماند.

بی شک همه ما می بایست با تأسی از ویژگی های والای اخلاقی و رفتاری شهیدان رجایی و باهنر آنان را الگوی همیشگی خود قرار داده و با بهره گیری از رفتار این شهیدان عزیز و تلاش و کوشش در راه تعالی میهن اسلامی و در راستای تحقق اهداف دولت و نظام بسته به ماموریت مان ، گام برداشته و زمینه های رشد و پیشرفت روزافزون کشور را در حیطه های مختلف به ویژه در حیطه اقتصاد را در سال رشد تولید فراهم آوریم.

امروزه بخش بزرگی از موفقیت ها و پیشرفت های روز افزون نظام مرهون تجربه ،تخصص و توانمندی برجسته و چشمگیر کارکنان صنعت پتروشیمی کشور است و در این میان تلاشگران شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه با سختکوشی و تعهد و مسئولیت پذیری مضاعف در جبهه اقتصادی، از تولید و صادرات محصولات پتروشیمی پشتیبانی می کنند.

اینجانب ضمن بزرگداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، فرارسیدن هفته دولت و همچنین روز کارمند را به همه دولتمردان و کارمندان دولت و به ویژه همکاران پرتلاش خود در خانواده بزرگ شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه تبریک و تهنیت گفته و موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمان های بلند حضرت امام خمینی (رحمة الله علیه) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) و اهداف مهم دولت از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *