آخرین اخبار

دیدار مدیر عامل مخازن سبز پتروشیمی با پرسنل شرکت

دیدار نوروزی جناب آقای مهندس یزدانی کاشانی مدیرعامل محترم شرکت مخازن سبز پتروشيمى عسلويه با همكاران طبق سنت هر ساله روز چهارشنبه 3 فروردین 1401 در محل مجتمع برگزار گردید. به گزارش روابط عمومى شركت مخازن سبز پتروشيمى عسلويه؛ در این دیدار مهندس یزدانی کاشانی ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو و بهار طبیعت به […]

اشتراک گذاری
04 فروردین 1401
کد مطلب : 101

دیدار نوروزی جناب آقای مهندس یزدانی کاشانی مدیرعامل محترم شرکت مخازن سبز پتروشيمى عسلويه با همكاران طبق سنت هر ساله روز چهارشنبه 3 فروردین 1401 در محل مجتمع برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومى شركت مخازن سبز پتروشيمى عسلويه؛ در این دیدار مهندس یزدانی کاشانی ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو و بهار طبیعت به یکایک همکاران و آرزوی سالی پر از موفقیت برای خانواده بزرگ مخازن سبز پتروشیمی عسلویه، از تلاشهای تمامی مدیران و همکاران در واحدهای ستادی و عملیاتی در دفتر تهران و مجتمع در طول سال 1400 تقدیر و تشکر بعمل آورد و دست آوردهای شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه در سال ۱۴۰۰ را حاصل تلاش همگانی ، همدلی ، رفاقت و فعالیت‌های صادقانه مديران و كاركنان در همه بخش‌ها دانست و ضمن تاکید بر استمرار روند موجود و به پایان رساندن پروژه‌ها در سال ۱۴۰۱ اظهار امیدواری کرد که سالی پر از خیر و برکت و شکوفایی بیشتر برای ایران اسلامی رقم بخورد.

مدیر عامل شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه؛ تلاش و کوشش مضاعف کارکنان شرکت در راستای انجام وظایف و ماموریتها و عمل به شاخص «تولید؛ دانش بنیان، اشتغال‌آفرین» را خواستار شد.

در بخش پایانی این جلسه صمیمی، حاضرین نیز سال نو را به مدیریت محترم عامل تبریک گفته و برای ایشان آرزوی سلامتی و موفقیت در سال جدید نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *