کد خبر : 323
تاریخ انتشار : شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۷

بازدید سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) از طرح ساخت مسکن مددجویان بخش چاه مبارک

بازدید سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) از طرح ساخت مسکن مددجویان بخش چاه مبارک

به گزارش سایت خبرى نایبند ؛ صبح امروز یوسف اسیری سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان عسلویه با هدف بررسی پیشرفت مسکن مددجویان بخش چاه مبارک از این طرح کمیته امداد در روستاهای بندو و سواحل بازدید کرد. اسیری با اشاره به نهضت مسکن سازی ویژه مددجویان این نهاد گفت: بر اساس برنامه‌ریزی انجام

به گزارش سایت خبرى نایبند ؛ صبح امروز یوسف اسیری سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان عسلویه با هدف بررسی پیشرفت مسکن مددجویان بخش چاه مبارک از این طرح کمیته امداد در روستاهای بندو و سواحل بازدید کرد.

اسیری با اشاره به نهضت مسکن سازی ویژه مددجویان این نهاد گفت: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده با همکاری مرم خیر، شوراها و دهیاران ، استاندارى ، نهادهای انقلابی و اعتبارات دولتی مسکن مددجویان کمیته امداد در شهرستان عسلویه در حال پیشرفت است که امید می رود به زودی مددجویان دغدغه مسکن نداشته باشند.

اسیری با بیان اینکه ساخت مسکن ویژه روستاییان نیازمند مورد توجه ویژه قرار دارد اظهار داشت: تامین مسکن مددجویان در اولویت برنامه‌های کمیته امداد قرار دارد که در این راستا بخشی از واحدهای مسکونی مددجویی در دست اجراء در شهرستان عسلویه امسال افتتاح می‌شود.