کد خبر : 318
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۹

بررسی مشکل آب دهستان نایبند / هفته آینده شروع عملیات اجرایی برای حل مشکل مردم

بررسی مشکل آب دهستان نایبند / هفته آینده شروع عملیات اجرایی برای حل مشکل مردم

  نایبند : نشست اعضای شورا و دهیاری های روستاهای دهستان نایبند برای بررسی و حل مشکل آب با حضور رئیس جدید آبفار عسلویه در دهیاری زبار برگزار شد. ناصر بوهندی عضو شورای بخش چاه مبارک ضمن اشاره به مشکل آب به عنوان مشکل حاد مردم بخش ، به ویژه اهالی روستاهای دهستان نایبند گفت

 

نایبند : نشست اعضای شورا و دهیاری های روستاهای دهستان نایبند برای بررسی و حل مشکل آب با حضور رئیس جدید آبفار عسلویه در دهیاری زبار برگزار شد.

ناصر بوهندی عضو شورای بخش چاه مبارک ضمن اشاره به مشکل آب به عنوان مشکل حاد مردم بخش ، به ویژه اهالی روستاهای دهستان نایبند گفت : وضعیت بحرانی است نمی توانیم به میان مردم برویم چراکه آنها مطالبه به حقی دارند و باید مشکلشان حل شود. رئیس شورای زبار افزود : نیاز است گام های عملی برای رفع مشکل آب برداشته شود.

قاسم بحرینی رئیس اداره آبفار عسلویه با اشاره به وضعیت سخت مردم در محرومیت از آب گفت : در مدت کوتاهی که مسئولیت آبفار را پذیرفته ام تلاش کردم بخشی از مشکلات مردم را تسکین و رفع کنم که در این راستا بخش هایی از مناطق بخش چاه مبارک را که بعضا” سه الی چهار ماه در عطش بوده اند را درست کردیم و به این تلاش ادامه می دهیم در روستای سهمو شمالی گرفتگی لوله بسیار شدیدی را برطرف کردیم تا مشکل بخشی از مردم برطرف شود

بحرینی افزود : بیشترین مشکلات آب شهرستان عسلویه در دهستان نایبند و نوار ساحلی است. افت فشار در این منطقه مشکلشان را دو چندان کرده است که تمام توانمان را به کار می گیریم تا هفته بعدی بخش مهمی از کار را شروع کنیم.